Červen 2009

Omluva:-*

26. června 2009 v 11:06 | Marki:o) |  Moje kecy
Ahojte lidi!!
Asi bych měla přijít s velkou omluvou, že se ozývám asik snad po měsíci ale to byl asik pro ten nejnáročnější měsíc.Musela jsem se hodně učit vylepšovat známky a na blog nebyl čas!
A potom jsme jeli na ozdravný pobyt a nebyla jsem tu týden a pěkně se mi to tu nashromáždilo spouta novinek atd. já to furt odkládala a potom mi zase více jak 14dní nešel internet takže jsem vůbec neměla přístup k internetu!Chtěla jsem se všem sbéčkům omluvit za to že jsem tu vůbec nebyla a nepsala komenty!Naprosto chápu všechny sbéčka,která si mě vymazala:)!
A dnešním dnem mi začínají prázdniny a abych po pravdě řekla nějak mě už blog nebaví..nevím čím to je, ale ten jsou prázdniny a já nechci strávit celé prázdniny u PC, abych sem přidávala články.
A další týden abych dohnala všechny news za dobu kdy jsem tu nebyla!
Jak tenhle blog i já potřebuju pauzu a to jak od školy tak i od blogu!Nechci brát blog jako povnost, ale jako zábavu a v poslední době tomu takhle není!
Tímto jsem všem jen chtěla říct, že o prázdninách bude blog pozastaven nejsem ještě úplně rozhodnutá to se uvidí na konci prázdnin jestli tento blog opět rozjedu.Na jednu stranu bych i chtěla, protože mě to bavilo, ale někdy sjem to spíš dělala jen proto že jsem svým způsobem jak kdybych musela!Vždycky jsem prostě chtěla mít super blog věnovala jsem tomu spoustu času, ale nějak to nevycházelo.Strávila jsem třeba u počítače víkend, abych sem přidávala článkya vylepšovala to tu nikdy to nebylo podle mých představ..psalal na různé blogy aby ten svůj blog zviditělnila a nikdy návštěvnost ani komentáře nebyla jako u jiných blogů!Nevím, ale nebyla jsem tu měsíc a nemůžu říct, že by mi to někdy nechybělo, ale myslím, že bez blogu asi dokážu žít!:)
Nejspíš se tu na konci prázdnin vrátím a tenhle blog bude úplně jiný.Měla bych v plánu to tu celé od znova zrekonstruovat atd. ale opavdu nevím jak se to během prázdnin vyvine.
Všem děkují že se tento velmi dlouhý článek přečetli a všem sbéčkům přejí nádherné prázdniny a doufám že vám vyšlo vysvědčení:)
Pápá Marki:-*